JSME SMASH MONDAY.
VĚŘÍME, ŽE POCTIVÝ DESIGN JE DOSTUPNÁ INVESTICE A SOUČÁST KVALITNÍHO ŽIVOTA.

Přetváříme tvé vize v realitu. Přinášíme ti svěží inspiraci, ale především se necháváme inspirovat tebou, protože jen tak můžeme vytvořit domov plný té správné energie, spontánnosti, kreativity, která spojuje a proměňuje obyčejné chvíle strávené doma v ty nejhezčí vzpomínky.

smashmonday_anna A

THE BEIGE-O-HOLIC

Anna vidí nevšední krásu tam, kde by ji nikdo nehledal. A co je důležitější, umí své vize vyjádřit a strhnout pro ně okolí. Probudit lásku pro interiérový design v každém bere jako celoživotní poslání. I když měla od malička potřebu měnit vše, co ji projde pod rukama v umělecký objekt, pochopila až v dospělosti, že bez designu nemůže žít. Začala pracovat v oboru v Německu a nakonec i vystudovala interiérový design v Itálii. Anna původně založila SM jako blog o interiérovém designu, kterému si věnovala při volné chvíli. Po spojení s Terezou se stal, jak říká, jejím mimi na plný úvazek. Anna nepřestává tvořit ani po zabouchnutí dveří kanceláře, ale pokud ji něco rozptýlí, tak je to pondělní dávka pilates, knihy z Book Therapy, káva s ovesným mlékem a hledání dokonalého odstínu béžové.

smashmonday_tereza T

THE MULTI-MULTITASKER

Tereza je od mala přirozený “organizátor”, profesním pozadím projekťák v marketingu, srdcem skrytý interiérový designér. Tereza skrze své tabulky a plány táhne tým od prvotního přání klienta, vize, až do vysněného domova. Není vystudovanou designérkou a nesnaží se to skrývat, právě naopak. Všechny své nápady zkouší na svém domově i domovech svých blízkých. Umí tak skloubit praktické s krásným, estetično s životem všedního dne. I když je pro ni interiérový design novou výzvou, tak úplným nováčkem není. Třetím rokem se stará o obsah internetového magazínu o interiérech www.archlovin.com. Od založení Smash Monday má Tereza ráda i pondělky, jinak krásné knihy, sport a vychlazené prosecco, ideálně s přáteli a rodinou.

SMe
rodina

 • smashmonday_adam

  THE TRUHLÁŘ & SPOLUZAKLADATEL ZNAČKY BUDU

  Ačkoli většina našich realizací používá „hotový“ nebo vintage nábytek, stále častěji cítíme, že potřebujeme něco speciálního, poctivého a českého. A pak je tu Adam, mladý talentovaný truhlář, který se nebojí netradičních řešení. Když nás napadne, že potřebujeme dubový kabinet, s trochou japonského stylu, ale s českým „thonetovým“ rákosovým výpletem – voláme Adama a jeho otevřenou mysl.

 • Processed with VSCO with a4 preset

  THE STRATÉG

  Karolínka je náš marketingový ladič. Naším projektům pomáhá formulovat jasné cíle, učí nás mluvit lidskou řečí a také kontroluje, aby si náš web hezky povídal s instagramem a světem vůbec. Na vše dohlíží s nadhledem a lehkou ironií a to potřebujeme. Karolína funguje na baterky, studentka dvou VŠ, skautka, volejbalistka, skialpinistka a ve volném čase nastupující star marketingu.

 • Processed with VSCO with a4 preset

  THE VISUAL STORYTELLER

  Kristinka nám pomáhá s tím, aby naše práce žila i na fotografiích a statické obrázky vyprávěly příběh. Jako náš dvorní fotograf stojí za fotkami našich realizací na webu, fotkami týmu a sem tam přispívá i na náš instagram. Čerstvá studentka DAMU, ve volném čase fotografka se zdravou slabostí pro módu, prostě slečna umělkyně.

WE LOVE THEM
AND THEY LOVE US

logo-cclogo-designvillelogo-bufu-fin

TEXT ME MAYBE?

Je něco, co máš na srdci? Nebo se k nám chceš přidat?

Napiš nám na hello@smashmonday.cz nebo se za námi zastav na kafe na Legerce. Máme nový frenchpress!